Dla Kontrahentów

dla kontrahentów
Zasady współpracy z kontrahentami

Grupa Kapitałowa Polimex Mostostal jest jednym z liderów w zakresie specjalistycznych usług, portfela zamówień, zdobytego doświadczenia, profesjonalizmu wykonywanych zleceń i posiadanych referencji na polskim rynku budownictwa.

Współpracujemy z dostawcami produktów i usług realizując projekty we wszystkich obszarach naszej działalności m. in. w  sektorze energetycznym, nafty, chemii i gazu, budownictwa przemysłowego, infrastruktury i produkcji.

Promujemy relacje partnerskie z dostawcami i podwykonawcami oparte na wzajemnym zaufaniu i uczciwości. Wszystkie nasze działania oparte są na standardowych procedurach postępowania, dotyczących zarówno procesów, jak i zarządzania relacjami.

Zgodnie z obowiązującymi w naszej firmie procedurami Zintegrowanego Systemu Zarządzania prowadzimy proces kwalifikacji i oceny współpracujących z nami podmiotów.

Wybór kwalifikowanych partnerów pozwala zapewnić nam wysokie standardy BHP, jakościowe, środowiskowe i wysoką efektywność działania.

Kodeks postępowania dla Kontrahentów

Jako firma działająca globalnie Polimex Mostostal przestrzega i szanuje regionalne prawo, regulacje i lokalne praktyki biznesowe. Jednocześnie Grupa Kapitałowa Polimex Mostostal stosuje się ściśle do własnych wysokich standardów zarządzania oraz zasad etycznych.

Nasze zasady dotyczące zakupów zostały wyrażone w dokumencie "Kodeks postępowania dla kontrahentów" odpowiednio w trzech wersjach językowych.

 

Ankieta kwalifikacyjna

Przygotowana dla Państwa ankieta kwalifikacyjna ma na celu zebranie danych, które pozwolą zweryfikować potencjalnego kontrahenta pod kątem naszych potrzeb i oczekiwań.

Dane z ankiety zostaną wprowadzone do naszej bazy i będą służyć jako źródło informacji w zakresie nawiązania szczegółowej współpracy.

Zapraszamy firmy zainteresowane nawiązaniem współpracy do wypełnienia poniższej Ankiety Kwalifikacyjnej i odesłanie jej na adres e-mail: zakupyatpolimex [dot] pl

Uśmiech PxM