Władze Polimex Operator Sp. z o.o.

Zarząd
Wojciech Demediuk
Wojciech Demediuk
Prezes Zarządu Polimex Operator Sp. z o.o.

Wojciech Demediuk jest absolwentem Politechniki Lubelskiej, gdzie uzyskał tytuł magistra inżyniera na Wydziale Elektrotechniki.

Wojciech Demediuk to doświadczony menadżer wyższego szczebla. Przez kilkanaście ostatnich lat, z sukcesami zarządzał kluczowymi obszarami biznesu i informatyki w jednej z największych firm w Polsce – Orange Polska SA.

Jest specjalistą w transformacji dużych obszarów biznesowych oraz IT, w definiowaniu i wdrażaniu strategii, w zarządzaniu zmianą, outsourcingu i zarządzaniu programami.

Posiada wieloletnie doświadczenie w negocjacjach dużych kontraktów.

Michał Kowalczyk
Michał Kowalczyk
Wiceprezes Zarządu Polimex Operator Sp. z o.o.

Pan Michał Kowalczyk jest inżynierem Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Krośnie - specjalizacja Mechanika i Budowa Maszyn oraz absolwentem Politechniki Rzeszowskiej, gdzie zdobył tytuł magistra inżyniera - Zarządzanie i Inżynieria produkcji.

Pan Michał Kowalczyk jest związany z Grupą Kapitałową Polimex Mostostal od prawie 10 lat. Swoją karierę zawodową zaczynał w spółce Naftobudowa S.A. w 2009 roku. Od 2011 do 2017 pracował w Polimex Mostostal w segmencie „Bazy Sprzętu” na stanowiskach kierowniczych.

Ze spółką Polimex Operator związany jest od momentu jej powstania 2017 roku, gdzie pełni funkcję Dyrektora ds. Technicznych.