O nas, misja, wizja

MWZL
O nas

Polimex Mostostal S.A. to jedna z największych polskich firm inżynieryjno-budowlanych. Generalny wykonawca w zakresie budownictwa przemysłowego. Przedsiębiorstwo realizuje specjalistyczne inwestycje w Polsce i za granicą dla branży energetycznej, petrochemicznej, gazowej oraz ochrony środowiska. Jest producentem i eksporterem konstrukcji stalowych, krat pomostowych oraz zajmuje się cynkowaniem i malowaniem konstrukcji stalowych.

Firma działa na rynku od 1945 r. Spółka publiczna notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie od 1997 roku.

Misja Polimex Mostostal S.A.:

Jako największa firma budowlano-inżynieryjna z polskim kapitałem jesteśmy po to by realizować strategiczne projekty w kluczowych sektorach rynku budowlanego ważne dla polskiej gospodarki z wykorzystaniem najnowszych technologii, zachowaniem najwyższych standardów jakości i poszanowaniem środowiska naturalnego.

Wizja Polimex Mostostal S.A.:

Polimex Mostostal jest synonimem polskiego budownictwa przyszłości na światowym poziomie.
Jesteśmy wiodącą polską firmą  budowlano-produkcyjną spełniającą oczekiwania swoich klientów, dywersyfikującą źródła przychodów, doskonalącą proces realizacji kontraktów oraz budującą wartość dla swoich akcjonariuszy poprzez realizację projektów, przede wszystkim w obszarach: energetycznym, nafty, chemii i gazu oraz budownictwa przemysłowego.

baner
Fix
Fix

Wykorzystując w pełni zasoby Spółki, czyli dobrze wykwalifikowaną kadrę, unikalne doświadczenie w realizacji inwestycji w formule EPC, liczne referencje i wysoki potencjał produkcyjny, Polimex Mostostal realizuje ambitne inwestycje budowlane w Polsce i zagranicą.

Budujemy wartość Spółki dla naszych akcjonariuszy.