Produkcja

konstrukcja stalowa produkcja
Produkcja
Kompetencje Grupy Kapitałowej Polimex Mostostal w Segmencie Produkcja

Zdywersyfikowana oferta Grupy Kapitałowej Polimex Mostostal obejmuje również bardzo ważną sferę działania, jaką jest produkcja w tym m. in. konstrukcji stalowych, krat pomostowych, różnorodnych palet transportowych oraz usługi związane z wyrobami stalowymi jak. np. zabezpieczeniami antykorozyjnymi konstrukcji stalowych w tym metodą cynkowania ogniowego.

Produkcja odbywa się na podstawie dokumentacji technicznej otrzymanej od inwestorów lub na podstawie dokumentacji opracowanej przez własne biuro konstrukcyjne na bazie norm europejskich i może być opracowana w wybranych językach obcych.

Polimex Mostostal posiada moce produkcyjne ponad 3000 ton konstrukcji stalowych miesięcznie, z których produkcja na eksport obejmuje około 50% całości produkcji, a Klienci znajdują się w ponad 40 krajach świata.

Produkcja jest realizowana w jednych z największych i najnowocześniejszych w Europie zakładach zlokalizowanych w Siedlcach, którego historia i doświadczenie sięga lat siedemdziesiątych ubiegłego stulecia.

Tradycja i nowoczesność splata się w procesie produkcji wyrobów stalowych w Polimex Mostostal z jednoczesnym rygorystycznym przestrzeganiem standardów technicznych oraz norm jakościowych.

Działalność Grupy Kapitałowej w segmencie produkcja realizują spółki Mostostal Siedlce Sp. z o. o. oraz Stalfa Sp. z o. o. Zapraszamy do odwiedzenia serwisów internetowych  Mostostal Siedlce oraz Stalfa.

Obrazki galerii: