Instal-Lublin S.A.

Instal-Lublin S.A.

Instal-Lublin jest jedną z największych firm instalacyjnych w Polsce specjalizujących się w usługach związanych z realizacją prac w obiektach, takich jak hale przemysłowe, kompleksy mieszkaniowe, biurowe oraz użyteczności publicznej. Zakres usług obejmuje dostawę i montaż instalacji grzewczych, wentylacyjnych, klimatyzacyjnych, sanitarnych, technologicznych, jak również zewnętrzne sieci wodne, kanalizacyjne, cieplne i gazowe wraz z projektowaniem.

Od 70 lat Spółka świadczy pełen wachlarz usług w zakresie robót instalacyjnych dla nowych inwestycji oraz modernizacji istniejących już obiektów. Instal-Lublin realizuje projekty na obiektach czynnych, o różnych zagrożeniach i specyficznych wymaganiach, także w budynkach wysokościowych.

Spółka posiada własny Zakład Produkcyjny, o ugruntowanej pozycji na rynku, który wyposażony jest w nowoczesny park maszynowy: zautomatyzowaną linię do produkcji kanałów wentylacyjnych, wycinarkę plazmową, zgrzewarki, przetłaczarki, gilotyny, zaginarki i wiele innych specjalistycznych urządzeń.

Główną dziedziną działalności Zakładu jest produkcja kompletnych systemów wentylacyjnych, zarówno prostokątnych jak i okrągłych, z blachy ocynkowanej, nierdzewnej lub aluminiowej. Produkowane wyroby wykorzystywane są na potrzeby realizowanych przez Instal-Lublin budów, jak również klientów zewnętrznych.

Głównymi produktami są: przewody wentylacyjne o przekroju prostokątnym i okrągłym, jednostrefowe kanały oddymiające KD, osprzęt wentylacyjny. Nasze kanały oddymiające uzyskały Certyfikat stabilności wydajności w ramach pozytywnie przeprowadzonego audytu przez Jednostkę Notyfikującą FIRES s.r.o.

Spółka rodukuje szeroki wachlarz akcesoriów wentylacyjnych: kratki, skrzynki rozprężne, przepustnice, tłumiki, cokoły, podstawy dachowe, czerpnie, wyrzutnie oraz wiele innych elementów, również w wykonaniu indywidualnym na zamówienie klienta. Na nasze wyroby posiadamy atest higieniczny PZH.

Ponadto produkujemy konstrukcje stalowe, podesty, zbiorniki, grzejniki rurowe oraz wiele innych wyrobów w technologii spawanej i malowanej na potrzeby naszych klientów.

 

W ofercie spółki są również usługi serwisowe dla Klientów.

Pełna oferta spółki znajduje się na stronie: instal.com.pl/oferta/