Spółki

Naftoremont-Naftobudowa Sp. z o.o.
Świadczy usługi remontowe, modernizacyjne i inwestycyjne dla przemysłu rafineryjno-petrochemicznego, chemicznego i gazowniczego. Prowadzi inwestycje w formule GW jak również EPC oraz prace w branży mechanicznej, antykorozyjnej i izolacyjnej.
Polimex Budownictwo Sp. z o.o. Sp.k.
Oferuje kompleksowe usługi w sektorze budownictwa przemysłowego, realizuje powierzone jej kontrakty rzetelnie i profesjonalnie, bazując na unijnych standardach zarządzania i najwyższej dbałości o środowisko naturalne.
Budownictwo
Polimex Energetyka Sp. z o.o.
Oferuje usługi: budowy obiektów energetycznych, usług projektowych, remontów i modernizacji, serwisu przemysłowego, produkcji transformatorów, diagnostyki i badań technicznych, montażu kotłów energetycznych, montażu turbozespołów, montażu konstrukcji stalowych.
Kozienice 1
Mostostal Siedlce Sp. z o.o. Sp.k.
Specjalizuje się w produkcji konstrukcji stalowych i krat pomostowych oraz w zabezpieczeniach antykorozyjnych konstrukcji stalowych, w tym zwłaszcza metodą cynkowania ogniowego. Oferuje do sprzedaży palety do transportu i magazynowania butli gazowych i materiałów budowlanych.
Polimex Operator Sp. z o.o.
Zajmuje się wynajmem i dzierżawą sprzętu budowlanego z obsługą operatorską, w tym żurawi samojezdnych o udźwigu od 16 t do 220 t oraz innych urządzeń m.in. ładowarek, podnośników teleskopowych, a także elektronarzędzi, sprzętu spawalniczego i urządzeń transportu bliskiego.
StalFa Sp. z o.o.
Wykonawca wyrobów stalowych i aluminiowych wykorzystywanych m.in. w infrastrukturze, telekomunikacji, energetyce i drogownictwie. Producent wież i masztów telekomunikacyjnych, pojemników i kontenerów budowlanych, podpór i płyt szalunkowych, barier mostowo-drogowych, systemów ogrodzeniowych.
Polimex Infrastruktura Sp. z o.o.
Zajmuje się kompleksową obsługą sprzętową dla potrzeby inwestycji Realizacja projektów w formule buduj oraz projektuj i buduj, w zakresie infrastruktury drogowej, hydrotechnicznej i przesyłowej. Usługi doradcze w zakresie projektów infrastrukturalnych.
Energomontaż - Północ Bełchatów Sp. z o.o.
Realizuje zadania kompleksowe, tzw. „pod klucz” z montażem skomplikowanych technologii, wyposażeniem i rozruchem zakładów, ale wykonuje również elementy konstrukcji stalowych, kanałów, rurociągów, zbiorników i innych urządzeń przemysłowych.
Energomontaż - Północ Bełchatów