Dla Kontrahentów

dla kontrahentów
Zasady współpracy z kontrahentami

Grupa Kapitałowa Polimex Mostostal jest jednym z liderów w zakresie specjalistycznych usług, portfela zamówień, zdobytego doświadczenia, profesjonalizmu wykonywanych zleceń i posiadanych referencji na polskim rynku budownictwa.

Współpracujemy z dostawcami produktów i usług realizując projekty we wszystkich obszarach naszej działalności m. in. w  sektorze energetycznym, nafty, chemii i gazu, budownictwa przemysłowego, infrastruktury i produkcji.

Promujemy relacje partnerskie z dostawcami i podwykonawcami oparte na wzajemnym zaufaniu i uczciwości. Wszystkie nasze działania oparte są na standardowych procedurach postępowania, dotyczących zarówno procesów, jak i zarządzania relacjami.

Zgodnie z obowiązującymi w naszej firmie procedurami Zintegrowanego Systemu Zarządzania prowadzimy proces kwalifikacji i oceny współpracujących z nami podmiotów.

Wybór kwalifikowanych partnerów pozwala zapewnić nam wysokie standardy BHP, jakościowe, środowiskowe i wysoką efektywność działania.

Kodeks postępowania dla Kontrahentów

Jako firma działająca globalnie Polimex Mostostal przestrzega i szanuje regionalne prawo, regulacje i lokalne praktyki biznesowe. Jednocześnie Grupa Kapitałowa Polimex Mostostal stosuje się ściśle do własnych wysokich standardów zarządzania oraz zasad etycznych.

Nasze zasady dotyczące zakupów zostały wyrażone w dokumencie "Kodeks postępowania dla kontrahentów" odpowiednio w trzech wersjach językowych.

 

Ankieta kwalifikacyjna

Przygotowana dla Państwa ankieta kwalifikacyjna ma na celu zebranie danych, które pozwolą zweryfikować potencjalnego kontrahenta pod kątem naszych potrzeb i oczekiwań.

Dane z ankiety zostaną wprowadzone do naszej bazy i będą służyć jako źródło informacji w zakresie nawiązania szczegółowej współpracy.

Zapraszamy firmy zainteresowane nawiązaniem współpracy do wypełnienia poniższej Ankiety Kwalifikacyjnej i odesłanie jej na adres e-mail: zakupy@polimex.pl

Uśmiech PxM
Fix
Fix
Katalog wymagań BHP, ppoż oraz ochrony środowiska

Załączniki BHP do umowy

Partner biznesowy współpracujący ze spółkami z Grupy Kapitałowej Polimex Mostostal, jak również innymi sygnatariuszami Porozumienia dla Bezpieczeństwa w Budownictwie w każdej z firm spotyka się z takimi samymi dokumentami i wymaganiami BHP w umowie.

Wytyczne do sporządzenia Instrukcji Bezpiecznego Wykonania Robót

Załącznik BHP do umowy podwykonawczej - wersja polska - PL

Załącznik BHP do umowy podwykonawczej - wersja angielska - EN

Załącznik BHP do umowy na transport - wersja polska - PL

Załącznik BHP do umowy na transport - wersja angielska - EN

Załącznik BHP do umowy na świadczenie usług żurawiem wieżowym lub szybkomontującym - wersja polska - PL

Załącznik BHP do umowy na świadczenie usług żurawiem wieżowym lub szybkomontującym - wersja angielska - EN

Załącznik BHP do umowy na świadczenie usług żurawiem wieżowym lub szybkomontującym - wersja polska - PL

 

Administratorem danych osobowych jest Polimex Mostostal S.A. z siedzibą w Warszawie przy al. Jana Pawła II 12, 00-124 Warszawa. Dane osobowe osób kontaktujących się z nami będą przetwarzane w celu identyfikacji kontaktującego się oraz obsługi zapytania. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych dostępnych jest w Polityce Prywatności (Pokaż informacje o przetwarzaniu danych osobowych). Zachęcamy do zapoznania się z tymi informacjami przed wysłaniem do nas zapytania.