Minister Energii odznaczył pięciu inżynierów z Grupy Kapitałowej Polimex Mostostal

Za zasługi dla energetyki 2019

 

Decyzją Ministra Energii z 3 września 2019 r. na wniosek Polimex Mostostal, za zasługi położone na rzecz rozwoju energetyki odznaką honorową „Za Zasługi dla Energetyki" zostało wyróżnionych pięciu pracowników Grupy Kapitałowej Polimex Mostostal.

Minister Energii Pan Krzysztof Tchórzewski w czwartek 19 września br. osobiście uhonorował inżynierów Polimexu Mostostalu i podczas Spotkania menadżerów Polimex Mostostal – Top Management Meeting w Siedlcach i wręczył odznaki Panom:

  • Markowi Weredzie – dyrektorowi Biura Projektów Strategicznych
  • Robertowi Wołoszynowi – dyrektorowi Projektu i prezesowi zarządu Spółki Polimex Opole
  • Zbigniewowi Wiegnerowi – dyrektorowi Budowy dwóch bloków energetycznych 5 i 6 w Elektrowni Opole
  • Andrzejowi Jakubowskiemu – dyrektorowi ds. technicznych Budowy dwóch bloków energetycznych 5 i 6 w Elektrowni Opole
  • Tadeuszowi Truszkowskiemu - kierownikowi projektu Budowy bloku B11 w Elektrowni w Kozienicach

Wszyscy Panowie związani są od wielu lat z branżą energetyczną. Swoje ogromne doświadczenie zdobywali uczestnicząc w budowie najważniejszych obiektów energetycznych współczesnej Polski.

„Jest to dla nas, Zarządu Polimexu Mostostalu, wielki powód do dumy, że w gronie naszych pracowników mamy inżynierów o tak wspaniałej postawie, bogatym doświadczeniu i szerokiej wiedzy. Spółka opiera swoją siłę na fachowym zespole i stawia na profesjonalistów. Odznaczeni menadżerowie pracowali na naszych największych projektach w Kozienicach i Opolu. To między innymi dzięki ich zaangażowaniu kończymy realizacje budowy bloków energetycznych z sukcesem." -  powiedział Krzysztof Figat, Prezesa Zarządu Polimex Mostostal S.A.

 

Obrazki galerii: